Kontakt

ByMunch mejlgade

Firmanavn: byMUNCH By- og Landskabsdesign 

Rosenkrantzgade 19b, 1. sal
8000 Aarhus C

tel. +45 60886668
info@byMUNCH.dk
www.byMUNCH.dk

cvr. 33355793

reg. 7729
konto nr. 4021991

 

Medarbejdere

Anita Munch Jensen
Indehaver, Landskabsarkitekt, cand.aarch, MAA, MDL, PLR
Anita@bymunch.dk
T +4560886668

Trine Munk Hartwig
Landskabsarkitekt, cand.aarch, MAA
Trine@bymunch.dk
T +4523996668

Lasse Nørregård Rasmussen
Landskabsarkitekt, cand.aarch, MAA
Lasse@bymunch.dk
T +4550506156

Asmaa Faris
Landskabsarkitekt, cand.polyt.
Asmaa@bymunch.dk
T +4523426668

Janne Pedersen
Landskabsarkitekt, cand.aarch, MAA
Janne@bymunch.dk
T +4550506157

Marcus Herlev Lorentzen
Landskabsarkitekt, cand.scient.tech.
Marcus@bymunch.dk
T +4529126668

Rune Hovmøller Lauridsen
Landskabsarkitekt
Rune@bymunch.dk
T +4529126668

Kiyanu Naguleswaran
Praktikant
Kiyanu@bymunch.dk
T +4550506156

 
byMUNCH by- og landskabsdesignindehaver anita munch jensen * MAA - MDL * landskabsarkitekt
rosenkrantzgade 19b 1sal * 8000 århus c * tel. +45 60886668 * info@bymunch.dk * cvr. 33355793 * reg. 7729 * konto nr. 4021991