Kontakt

ByMunch mejlgade

Firmanavn: byMUNCH By- og Landskabsdesign 

Rosenkrantzgade 19b, 1. sal
8000 Aarhus C

tel. +45 60886668
info@byMUNCH.dk
www.byMUNCH.dk

cvr. 33355793

reg. 7729
konto nr. 4021991

 

Medarbejdere

Anita Munch Jensen
Indehaver, Landskabsarkitekt, cand.aarch, MAA, MDL, PLR
anita@bymunch.dk
+45 6088 6668

Trine Munk Hartwig
Landskabsarkitekt, cand.aarch, MAA
trine@bymunch.dk
+45 2399 6668

Lasse Nørregård Rasmussen
Landskabsarkitekt, cand.aarch, MAA
lasse@bymunch.dk
+45 5050 6156

Janne Pedersen
Landskabsarkitekt, cand.aarch, MAA
janne@bymunch.dk
+45 5050 6157

Marcus Herlev Lorentzen
Landskabsarkitekt, cand.scient.tech.
marcus@bymunch.dk
+45 2912 6668

Rune Hovmøller Lauridsen
Landskabsarkitekt
rune@bymunch.dk
+45 2912 6668

 
byMUNCH by- og landskabsdesignIndehaver Anita Munch Jensen * MAA - MDL * landskabsarkitekt
Rosenkrantzgade 19b 1sal * 8000 Aarhus c * Tel. +45 60886668 * info@bymunch.dk * cvr. 33355793 * reg. 7729 * konto nr. 4021991